☆با مامانم تلفنی صحبت میکردم.صداش پر از غم بود و میگفت خیلی سخت میگذره.مادری که عادت کرده همیشه بچه هاش بیان و برن و خونه اش پر از شلوغی و سروصدا باشه.بهش میگم چاره ای نیست.یه جوری باید خودمون رو سرگرم کنیم که این روزها بگذرن.

☆من برعم هیچوقت وقت اضافه ای نداشتم که به این چیزها فکر کنم.اینجا همیشه یه کاری برای انجام دادن هست.فقط باید انتخاب کنم که حالا وقت چیه و کدوم کار باید انجام بشه! متاسفانه نوشتن و وبگردی و دیدن فیلم هایی که نیمه کاره موندن از علاقه مندی های هستند که همیشه آخر برنامه هستن و معمولا وقتی براشون نمی مونه ):

☆خوشبختانه تو زمینه آشپزی مثل نوگلی هستم که شکفته و هر روز به تجربیات جدید دست میزنیم و خوشمزه جات می آفرینیم! به همین جهت عصرها موقع آشپزی بسیار سرحال و پر انرژی هستم.قرارم همچنان ادامه داره و روزه میگیرم.مینویسم که یادم بمونه این روزهای کرونایی و قرنطینه رو چه جوری گذروندیم.

☆بازم اینجا جا داره تشکر ویژه کنم از دست اندر کاران شبکه پویا و نهال که هر روز انیمیشن های باحال میزارن و بچه های ما رو برای ساعتی هم که شده سرگرم میکنن!

☆یادم نمیاد آخرین باری که از خونه رفتم بیرون کی بود ):

☆خانوم معلم موطلایی مرتب درس میده و مشق جدید.خسته شدم.مدرسه میرفت راحت تر بودیم.دلم میخواد بهش بگم وا بده عزیزم.اینا بچه ان.کنکوری که نیستن!

☆همین افراط و تفریط ها هست که کارمون رو خراب میکنه.بعضی ها رو دیدین چه طوری این روزها خودشون و اطرافیان و خونه زندگی شون رو بستن به الکل و وایتکس و مواد ضد عفونی کننده! چتوووونه خب؟

بعضیام از اونور بوم افتادن.همه چیز رو گرفتن به بی خیالی و میگن هیچی نمیشه و باعث دردسر و بدبختی برای خودشون و دیگران میشن.

همین دیگه.

دلم تنگه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر مجتبی بخشی پور اشتراک مطالب محمدمهدی محمودی Amy آنتی ویروس eset کاربرد VBA در اکسس ( Access Programming ) امام زمان آمدنی نیست، آوردنی است امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان البرز Ashley