1.امروز از اون روزاییه  که سرحال نیستم.از اون روزهایی که خودمم نمیدونم چمه.با خودم صحبت میکنم و میگم فک کن و ببین این احساس ناخوشایند از کجا میاد؟ خودم میگه بخاطر این موضوع و اون موضوع و فلان موضوع.بخاطر اینکه مدام باید حساب کتاب کنم و حواسم به همه چیز باشه.بخاطر اینکه باید نگران چیزهایی باشم که تحت کنترل من نیستند.بهش میگم ببین اینا هیچکدوم مشکل حاد نیستند و بارها و بارها پیش اومدن و میدونی که همش میگذره.میگه میدونم!خودمم میدونم مشکل از یه جای دیگه است!

2.دخترجان تا از مدرسه میرسه میپرم سر کیفش ببینم مشقش چقده.از بس پروژه ی مشق نوشتنش نفس گیره این روزها.یه کلمه مینویسه و شونصد بار میره و میاد.غلط غلوط بنویسه پاک کنی شاکی میشه.یهو درشت مینویسه.از بس جابجا میشه و پاک میکنه صفحه دفترش پاره میشه.سه سوته هم خسته میشه تازه.خانوم کوچولو هم حتما باید سر صحنه حاضر باشه و کلی شیطنت میکنن و تو سرو کله هم میزنن. بعله.میدونم! من همون مادری هستم که اول مهر ذوق اینو داشتم که بچم کلاس اولی شده! میدونم حالا تا راه بیافته و این چیزها رو یاد بگیره طول میکشه.فقط یه مقدار صبر بیشتری میخوام از خدا.

3.من خیلی وقته یاد گرفتم از هیچکس توقع نداشته باشم.اگه کسی هم کاری کرد میزارم به حساب لطف و محبتش.نه صرفا وظیفه.اینهمه از دیگران توقع نداشته باشیم.هرکسی زندگی و مشکلات و درگیری های شخصی خودش رو داره!

4.فیلم های "آپاندیس" و "زرد"و "بدون تاریخ ، بدون امضا" رو این چند روز دیدم که به ترتیب "بدون تاریخ ، بدون امضا" یه فیلم خوب بود که ارزش دیدن داشت (به نظر من البته) و بعد "زرد" که اونم فیلم خوبی بود و "آپاندیس" هم یه فیلم متوسط که بد نبود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانک تم و قالب پاورپوینت رایگان TigerService MR.Trader dlbazi اسکوتر برقی چیست؟ مهندسی عمران Michelle 98music06