1.زیاد پیش میاد که تو سرم پر حرف و کلمه و ایده و صحبته ولی توانایی اینکه بشینم و تمرکز کنم و مرتب و شسته رفته و هدف دار بنویسمشون و تبدیل شون کنم به یک متن و نوشته خوب رو ندارم.دلم میخواست هنر زیبا نوشتن رو بلد بودم.این کلمات و حرف های نگفته و ننوشته خیلی جیغ و جار و شلوغ کاری میکنن تو ذهنم!

2.دیشب شب سختی بود برای میم چون امروز قرار بود بره صحبت کنه در مورد کارش.بهش گفتم از خدا بخواه هر چی خیر و صلاح هست بزاره پیش پات.اگه قرار بشه از اینجا بری شاید یه چیز بهتر برات خواسته.خودش هم گفت واقعا از این شرایط خسته ام و اگه بگن برو هم خیلی ناراحت نمیشم.که دیگه انگار قسمت این بوده همینجا بمونه و امروز صبح خبر داد که موندگار فعلا همین جا.

3.فردا و پس فردا منتظر دو تا اتفاق خوبم و امروز هی دارم انرژی مثبت میفرستم برای کائنات و به خودم میگم همونی میشه که تو میخوای.امیدوارم خوب پیش بره.بعد این اتفاقات جوری هستن که کاری از دستم بر نمیاد و فقط باید صبر کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب‌گل وبسایت رسمی ماکویی Michelle معرفی بهترین پاورپوینت های درسی عکس هاي بازيگران استدیو خوانندگی پیراهن بافتنی دخترانه-لباس بافت پسرانه جدید-پیراهن بافتنی زنانه- نویسنده