بعضی ها انقدر نگاهشون به زندگی مثبت و خوبه که فک میکنی اینا تو زندگیشون هیچ مشکل و غم و ناراحتی ندارن.در صورتی که مشکل رو همه دارن ولی طرز نگاه آدم ها و اینکه کدوم جنبه زندگیشون رو پررنگ تر می بینن متفاوته و این همون تفاوت دیدگاه بین آدم هاست.

من اینجوری نیستم و معمولا اول مشکل و کمبود به چشمم میاد.بنظرم لازمه ی مثبت اندیش بودن اینه که اول به یه حداقل هایی از نظر مالی و شخصیتی رسیده باشی و از اینجا به بعد به هرچی که پیش میاد به چشم اتفاق خوب نگاه کنی.مخصوصا از نظر مالی.پول خوشبختی نمیاره درست.ولی داشتنش قطعا کیفیت زندگی رو میبره بالا و میشه بهتر و شادتر زندگی کرد.من اینجوری فک میکنم.میشه باهاش کلی کار کرد که حال آدم خوب بشه.

من هیچوقت پول و ثروت زیاد نخواستم از خدا. فقط در حدی که اینهمه دغدغه اش رو نداشته باشیم.هرکاری که میخوام بکنم نشینم یک ساعت به حساب و کتاب.بتونم راحت و بدون دغدغه برای شاد کردن دل خودم و اطرافیانم خرج کنم و نگران هیچی نباشم.نمیدونم آیا این خواسته ی زیادیه؟

+ببخشید که کامنتا بسته اس.اینجوری راحت ترم.ممنونم که هستید هنوز و اینجا رو میخونید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزنامه اخبار کیش موج کویر نوشته های یک مسافر Murray برگزار کننده دوره هاي مديريت چکاوک پرواز فروشگاه 5050|لنز های عکاسی موبایل|حجم دهنده لب حسام الدين شفيعيان lisseperruquepas