1.این چند روز بعد این اتفاقات اخیر چند باری اومدم بنویسم ولی باز به خودم گفتم صبر کن.ننویس.بزار چند روز بگذره.راستش چون فضای مجازی پر شده از روشنفکرها، آدم میترسه که برچسب بخوره و متهم بشه به تاریک فکری(!) و جیره خوار حکومت بودن! 

ولی با اتفاق امروز دیگه جایی برای سکوت باقی نمی مونه.شاید برای شماها که از اینجا دور هستید اتفاقات امروز کرمان فقط یه تیتر خبری بود که شنیدید و گذشتید ازش( و شایدم ناراحت شدید) ولی برای ما که نزدیک بودیم و خیلی از عزیزانمون اونجا بودند یه فاجعه بود.سیل خروشان جمعیت بود و آدم هایی که می رفتند زیر دست و پا.مسئولانی که معلوم نبود کجا بودند و وظیفه شون چی بود و تلوزیون و رسانه هایی که برای حفظ منافعشون سکوت کردند و خانواده هایی که داغدار عزیزانشون شدند.امروز انگار گرد غم پاشیدند رو استان!

2.سردار برای من یه آدم بزرگ و قابل احترام بود و رفتنش برام تلخ بود و غصه دار شدم.من نه ی هستم و نه وصل به کسی یا جایی.فقط به عنوان یه ایرانی که کشورش و هموطن هاش رو دوست داره ناراحتم که چرا مردم کشورم نباید بعد اینهمه سال روی آرامش و خوشبختی و شادی رو ببینن ):

3.حذف شد.

4.یکشنبه تولد خانوم کوچولو بود و دخمل کوچولوی شیرین زبون ما وارد شش سالگی شد.کادوی تولدشون چی بوده باشه خوبه؟ بهله! یه دوچرخه صورتی بزرگ و قشنگ و دخترها بعد از حدود یکسال و نیم انتظار بالاخره به آرزوشون رسیدند.اگه یادتون باشه اینجا هم گفتم که موطلایی یه زمانی بزرگترین آرزوش داشتن یه دوچرخه صورتی بود.و اینکه این چند روز ما با دوچرخه جان غذا میخوریم، بار جابجا میکنیم، کنارش میخوابیم و کرنومتر میزاریم که سرش دعوا نشه و این جناب دوچرخه هم شده عضو جدید خانواده ی ما!

پی نوشت یک: آهنگ " میگذرد کاروان " شهرام ناظری حس غریبی رو تو وجودم زنده میکنه.نمیدونم خوبه یا بد.شاید چون یه جورایی اون حس نوستالژیک بودنش هم باهاشه و حال و هوای این روزهامون هم هست.موزیکش هم کار مرحوم محمدرضا لطفی هستش.

پی نوشت دو: کانال " روزنوشت های احسان محمدی" رو دنبال میکنم و میخونم تو تلگرام.رنگ و بوی امید داره حرفاش و بنظرم تجزیه و تحلیل هاش منطقیه.دوست داشتید سر بزنید.

پی نوشت سه: فیلم "قصر شیرین" رو دیدم و فیلم خوبی بود به نظرم.رضا میرکریمی کارگردانیه که رو ساخت فیلم هاش وسواس به خرج میده و کلی به جزئیات دقت میکنه.البته کم و کاستی هایی هم داشت و اینکه آخرش به نظرم خوب تموم نشد!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Pragnesh فانوس خیال شرکت تولیدی و صنعتی آذر جارو کوچهء صبح آدم های این دوروبر ... پرسش مهر 20 logo design گوشه ای دور از هیاهو Angel مرکز پارکت و کفپوش