روزهای اول سال به آرومی گذشت اگه از اون دلشوره و آشوبی که بیشتر مواقع حتی تو جمع و شلوغی ها ته دلم بود فاکتور بگیریم.دیروز ولی یه حال بد واقعی رو تجربه کردم.میم دیروز و امروز رفت که کارهای خونه ییلاقی نقلی مون رو سروسامون بده چون یکی دو سالی هست که ساخته و کامل شده ولی هنوز تمیز نشده و چیزی نبردیم و نرفتیم که بمونیم.هوا این چند ابری و بادی بوده و رنگ آفتاب رو ندیدیم.

دیروز از صبح سرماخورده و کسل بودم که با یه مشکل جسمی دیگه هم همراه شده بود.ظهر درگیر یه ماجرایی شدم که حالم رو حسابی بد کرد.بین دو راهی گیر کرده بودم و مسئولیتی که میتونستم قبول نکنم ولی به دلیل اینکه نمیخواستم اون طرف ناراحت شه و از اون طرف هم دلم براشون میسوخت و بعدش عذاب وجدان ولم نمیکرد، قبول کردم.شب دیگه روانم داشت نابود میشد از حجم استرس و نگرانی.یه لحظه به خودم گفتم ببین بسه هرچقدر بخاطر دیگران خودت رو تو دردسر انداختی و استرس و ناراحتی خریدی واسه خودت.بیا و به خودت احترام بزار و خودت رو بکش کنار.مشکلات دیگران هرچند هم که به تو نزدیک باشن به خودشون مربوطه و تو مسئول حلشون نیستی!

باور میکنید با این تصمیم و فرستادن یک پیام کم کم بهتر شدم.آخرشب که رسیدم خونه و سرم رو روی بالشت گذاشتم مثه یه سربازی بودم که با یه سپاه بزرگ تنها و دست خالی جنگیده! یه قرص کلداکس خوردم و راحت و آروم خوابیدم تا صبح.امروز صبح جریان رو واسه میم گفتم گرچه اونم نگران شد ولی کلی سبک تر شدم.موضوع مربوط به همون ماجراییه که تو پست هفتاد و هشت گفتم و هنوز ترکش های اون ماجرا ادامه داره.به هرحال امیدوار همه چی ختم به خیر بشه.

مامانم اینا مسافرت هستن طرفای اصفهان و اونورا و حالا ما از دیروز چپ و راست هی خبر سیل و بارون های سیل آسا و اتفاقات بد رو مشنویم ومیخونیم. انشاءالله که سفرشون بی خطر باشه و صحیح و سالم برگردن.دلم برای مامانم و بابام خیلی تنگ شده.اگه اونا بودن شاید خیلی از این اتفاقاتی که بالا گفتم نمی افتاد.من مثله خیلی از آقایون مسئول، مدیریت بحرانم ضعیفه و خودم رو خیلی اذیت میکنم تو هر مسئله ای.کلی عذرخواهی به خودم بدهکارم.

امروز شکر خدا خوبم وهمه چی مرتب وآرومه. خونه این ساعت از بعدظهر انقدر تاریکه که کل چراغ ها رو روشن کردیم.باد شدیدی میاد همراه با گرد و خاک فراوان.دخترها تو حیاط خلوت مشغول کامیون بازی هستن و صدای جیغ و دادشون از این فاصله هم به گوش میرسه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرمگس خال تور بدون سیگار در هوا فالش می خواند welcome مهماني3 پیکاسو هنر آتریساوب Kim بخش تحقیقات پیشرفته فرهنگی پیش دبستانی مائده آسمانی Gelin