هفته ی گذشته با همه فراز و نشیب هاش تموم شد.دیروز ها رفتند و جاشون رو به امروز دادن و امروز میتونه و باید که روز خوبی باشه اگه خودمون بخواهیم.

دیشب با کلی خستگی برگشتیم خونه و به آرامش خونمون.اون دوتا اتفاق که گفتم یکیش خوب بود و یکیش؟ الان که گذشته و تموم شده دیگه معتقد به بد بودنش نیستم.میتونم بگم مطابق میل و خواسته ی من نبود.مثل خیلی وقتای دیگه که قرار نیست همه چیز بر وفق مرادت باشه.ولی الان فک میکنم اینا هم جزیی از زندگیه و نباید بخاطر چیزهای جزیی همدیگه رو برنجونیم و عذاب بدیم.

صبح زود میم رو راهی کردم و ساعت هفت هم مهر جان رو و بعدش بخاطر درد جسمی که داشتم، برای اولین بار کنار دختر کوچولو دراز کشیدم و تا همین الان خواب بودیم.یه خواب صبحگاهی دلچسب.میخوام صبحانه رو حاضر کنم و بعد لیست کارها رو بنویسم و بعدم بریم سراغ زندگی.تا دو و سه که نامبرده ها برگردن به منزل .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قیمت انواع فر شیرینی پزی صنعتی,قیمت فر گردان قنادی,قیمت فر قنادی اصفهانفر شیرینی پزی صنعتی-تنورگازی قائم شهر دنگ و فنگ نرم افزار بهرام نورایی اندروید بدون عنوان تا اطلاع ثانوی ادورر گپ|گپ ادورر Christina همه چی موجوده سالم زيبا مشاوره طرح توجیهی