توجه؛ این پست حاوی جزئیات حوصله سر بر هست.حال ندارید، نخونید!

دیدین میگن مامانا شونصد تا دست دارن و بلدن همزمان کلی کار رو به صورت موازی پیش ببرن و ساپورت کنن؟امروز یه چشمه از این ویژگی رو از خودم نشون دادم! بعد از نیم چرتکی که بعدظهر داشتیم با نوای "مامان گشنمه، مامان گشنمه" پاشدم و سیب زمینی گذاشتم سرخ بشه و همزمان لباس های تو حیاط رو جمع کردم و هرکدوم رو گذاشتم سر جاشون و غذای جوجه ها رو دادم و تخم مرغ هاشون رو برداشتم و سیب زمینی ها که حاضر شد دادم به طفل ها که داشتن فیلم میدیدن.

یکمی جمع و جور کردم و فیلم تموم شد و نشستیم سر مشق موطلایی.نصف شون رو نوشت و پاشدیم وسط جنگ و دعواشون میوه آوردم و پوست گرفتم که خودشون خورد کنند و بشقابشون رو تزیین کنن.میوه ها رو که خوردن باباهه از راه رسید.نشستیم به حرف زدن و اونام رفتن سراغ بازی.جوراب و دکمه ای که کنده شده بود رو دوختم و سرشب باز اطفال گشنه شون شد و باباشون نه! همبر داشتیم که سرخ کردم و گوجه و کلم و کاهو هم با کمک و همراهی خودشون گذاشتیم تنگش و با نون باگت و سس نوش جان کردند.

بعد همونطور که داشتم به موطلایی املا میگفتم دو جور غذا برای نهار موطلایی و میم گذاشتم چون سلیقه ی غذایی شون یکم متفاوته :/ (فردا صبح زود من و خانوم کوچولو و مامانم با یه اکیپ خانومانه قراره بریم یه گردش کوتاه مدت یک روزه توی یک شهر دیگه).خلاصه اینکه ساعت ۹ شب باباهه بیدار شد و در حاشیه دیدیم و ساندویچ همبر اوشون هم آماده شد و یه دونه هم واسه نصفه شب سرکارش (خانوادگی شکمو هستیم ما!) گذاشتم و ساعت ده راهیشون کردیم.موطلایی مسواک زد و جلوی تلوزیون غش کرد.

ظرف ها رو شستم و آشپزخونه رو مرتب کردم و اتاق ها رو یکم سرو سامون دادم و کیف و وسایل مدرسه موطلایی و چیزهایی که خودمون لازم داریم برای فردا رو حاضر کردم و خانوم کوچولو هم خوابید بالاخره.غذاها رو که خنک شدن گذاشتم یخچال و آشپزخونه رو مرتب کردم و بعد هم دوش گرفتم و الان هم زیر پتو کنار بخاری.گرم ِ گرم ِ گرم!

حالا این وسط پیام هام رو هم چک کردم و چندتایی کامنت گذاشتم و کفش ها رو مرتب کردم و عروسک ها و لباس هایی که خانوم کوچولو روزی صدبار میاره میریزه وسط رو جمع کردم و الان خونه بالاخره به آرامش و سکوت رسیده.فردا اولین باره که قراره مجردی با یه گروه از خانوم هایی که زیاد هم نمیشناسمشون بریم جایی.امیدوارم تجربه ی خوبی باشه و خوش بگذره و خانوم کوچولو هم خسته نشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر و خلاقیت دل تنگی های من برای عشقم که تنهام گذاشتی لوله کشی آب توسط تاسیساتی.com Marcus روانشناسی معلم:وب معلمان واساتيد ودانش آموزان ايران اسللامي کلکسیونر اکشن فیگور های خاص بلاگ انتخاب سنتر زنگ دانش صفحه رسمی repairs mobile 20